O zlatnictví Novotný

Historie zlatnictví Novotný

Zdeněk Novotný je již druhou generací zlatníků v jeho rodině. 

Po vyučení v roce 1995 pracoval v rodinném zlatnictví, kde se věnoval zákázce, výrobě i opravám šperků . V roce 1999 se jako zlatník rozhodl postavit na vlastní nohy a věnovat se zlatnictví na hlavní činnost jako OSVČ. Nejprve se soustředil na zakázkovou výrobu pro velkoobchodní odběratele, později (v roce 2002) jeho rozhodnutí vyústilo v otevření kamenné prodejny v Brně-Tuřanech, která je v provozu doposud.

Kamenná prodejna Brno - Tuřany


Naši kamennou prodejnu - zlatnictví Novotný můžete navštívit v Brně-Tuřanech, Tuřanské náměstí 5, kde vám rádi odborně poradíme s výběrem od pondělí do pátku od 9 do 17ti hodin (s výjimkou obědové pauzy 12-13 h).

Veškeré šperky a prsteny si můžete prohlédnout, vyzkoušet a koupit či objednat přímo na místě. Díky osobnímu přístupu vám s přehledem určíme velikost snubních prstenů či zásnubního prstenu. Dále v našem obchodě můžete zakoupit zlaté šperky se zirkony a brilianty. Významný podíl naší činnosti tvoří samozřejmě individuální návrhy a realizace šperků dle zadání a přání zákazníka.

Zakázková výroba, servis a tvorba originálního šperku ze zlata, stříbra nebo i platiny, je doplněna prodejem a servisem hodinek, nástěnných hodin a budíků. Šperky je možno zhotovit z našeho či Vámi dodaného materiálu.