­

Ať jsou vaše zásnuby dokonalé jako z pohádky

 Každá dívka sní o tom, že potká pana Božského. Který jednoho dne poklekne, vytáhne onu kouzelnou krabička a vysloví tu nejkrásnější otázku na světě. Zda si ho vezme. I pro muže je tato událost velice významnou. Mnohdy jejím plánováním stráví i několik dní, ať je žádost o ruku dokonalá.

 Jak už jsme zmínili na začátku, prstýnek k tomuto okamžiku prostě patří. Výběr onoho magického kroužku je také věc, se kterou si většina mužů neví rady. A jak vybrat ten pravý?

1. Zvolte správnou velikost

Vybrat správnou velikost prstýnku může být kumšt. Pokud vaše přítelkyně prstýnky nosí, nenápadně si její prstýnek půjčte a změřte jeho vnitřní průměr. Případně si prstýnek vyzkoušejte na některém ze svých prstů a pamatujte si, kam až ho navléknete. Pomoci si také můžete provázkem, jak na to se dočtete v našem předchozím článku. Dejte si pozor, abyste si zkoušeli prstýnek, který vaše přítelkyně opravdu nosí. Ty, které má schované doma ve šperkovnici, může mít odložené právě z důvodu nevhodné velikosti.

2. Trefte se do jejího vkusu

Každá žena je originál a s tímto přístupem byste měl k výběru prstýnku přistupovat. Svou vyvolenou znáte pravděpodobně nejlépe a kromě ní jste nejspíš jediný, kdo ví, jaký prstýnek se k ní hodí a z jakého prstýnku bude mít největší radost. Pokud si ale přeci jen nejste jistý, zkuste požádat o radu její kamarádku nebo maminku. Pamatujte ale na to, že každá žena má jiný vkus. Co se líbí jedné, nemusí vyhovovat druhé. Inspirovat se můžete i v zahraničí. Napříkad v USA zásnuby probíhají tak, že muž žádá svou vyvolenou prstýnkem maminky a svůj zásnubní prstýnek si pak žena vybírá sama.

3. Žluté, bílé? Briliant, zirkon?

Než půjdete prstýnek kupovat, určitě berte v potaz, jaké barvě šperků vaše přítelkyně holduje. Cena bílého a žlutého zlata se neliší, záleží tedy pouze na vkusu vaší partnerky. Cena však bude rozdílná u volby kamene. Briliant je dražší než zirkon, ale vydrží krásný a čirý po celá desetiletí. Zirkon bude naopak po nějaké době svůj lesk ztrácet.

 

Pokud si nevyberete prstýnek z naší nabídky, vytvoříme vám ten pravý přímo na míru. Zásnubní prstýnek u nás můžete také vyměnit v případě, že by se přítelkyni nelíbil, nebo jí neseděl. Pokud bychom prstýnek zmenšovali, myslete na to, že po obvodu nesmí být žádné kamínky. Pak se s velikostí hýbat nedá.

Ať už ale vyberete prstýnek  ze zlata žlutého, či bílého, s briliantem, či bez , dejte si záležet na tom, abyste si žádost o ruku oba maximálně užili. Je to jen váš okamžik, který vám nikdo nevezme a který si budete pamatovat celý život. A ať už přítelkyni požádáte o ruku jakkoliv a kdekoliv, věříme, že to bude dokonalé.

 


­